Identyfikatory, czyli plastikowe karty otwierające wiele drzwi

identyfikator
  • Posted by:
  • 2017-05-24

Identyfikatory, czyli plastikowe karty otwierające wiele drzwi

identyfikator

Wiele firm, przedsiębiorstw, hoteli, szpitali, a także i szkół decyduje się na wprowadzenie identyfikatorów, dzięki którym dużo łatwiej zapanować nad bezpieczeństwem w placówce. Identyfikatory takie mają wiele form i zastosowań. Są coraz bardziej popularnym rozwiązaniem, głównie ze względu na to, że bezpieczeństwo stało się priorytetową kwestią w wielu miejscach a dzięki tym małym plastikowym kartkom dużo łatwiej zapanować nad wchodzącymi do budynku ludźmi. Studio ID to jedna z firm produkująca różnego rodzaju identyfikatory.

Identyfikatory magnetyczne i pracownicze

Identyfikatory, które wbudowane mają w sobie paski magnetyczne to jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w wielu placówkach. Otwierają drzwi, zapisują godziny wejścia i wyjścia pracowników i co najważniejsze, nikt kto nie jest posiadaczem takiej karty, czyli nie jest jednocześnie pracownikiem, nie będzie miał możliwości wejścia do budynku. Ponadto jest to także podnoszenie prestiżu firmy. Spersonalizowane katy ze zdjęciem pracownika sprawiają wrażenie poszanowania i powagi firmy. Karty pracownicze z kolei mogą być także magnetyczne, jednak nie muszą takie być. Przede wszystkim muszą być spersonalizowane. Sprawdzają się szczególnie w dużych przedsiębiorstwach, gdzie pracuje wiele osób. Zapewniają dobrą komunikację w firmie, pracownicy są rozpoznawalni i dla siebie wzajemnie i dla pilnujących obiektu ochroniarzy. Podobnie, jeśli jakiś pracownik lub jego funkcja zasługuje na wyróżnienie, to taki identyfikator sprawdzi się do tego idealnie. Dzięki nim porozumiewanie się między działami przebiega sprawniej i uniknąć można krępującej sytuacji, kiedy zapomina się imienia poznanego niedawno współpracownika.

Identyfikatory eventowe i na konferencję

Równie ważnym działem identyfikatorów są te jednorazowe, czyli eventowe i identyfikatory na konferencję. Stworzone zostały po to, by uczestnicy wydarzenia mogli się rozpoznać, poznać i by nie zapomnieć imion poznanych w krótkim czasie wielu ludzi. Można takie identyfikatory zamówić z wyprzedzeniem, kiedy znamy już listę gości i rozdać je przy wejściu. Natomiast jeśli event jest otwarty, dobrze sprawdzą się plakietki, które szybko samemu można uzupełnić. Dzięki wyposażeniu w tego typu elementy zwiększa się ranga wydarzenia, a wszystko wygląda dużo bardziej profesjonalnie. Ponadto jest to duże ułatwienie dla uczestników, komunikacje jest dużo prostsza, jeśli wiemy, z kim rozmawiamy.

Studio ID posiada w swej ofercie wielki wybór różnego rodzaju produktów, w tym wysokiej jakości identyfikatory plastikowe.