Angielski z dojazdem do ucznia w Katowicach — na czym polega?

  • Posted by:
  • 2017-04-21

Angielski z dojazdem do ucznia w Katowicach — na czym polega?

Angielski z dojazdem do ucznia — na czym polega?

Nauka angielskiego wymaga wiele zaangażowania, zapału oraz systematyczności. Jeśli nasz czas jest ograniczony i brakuje go nam, by dojeżdżać na lekcje, które często odbywają się daleko od naszego domu, warto zapoznać się z ofertą Mobilnej Szkoły Językowej Ankar z siedzią w mieście Katowice.

Dla kogo takie lekcje?

Dla szkoły językowej nie ma znaczenia, jaki jest powód twojego korzystania z takiej formy nauki, jest to jednak dodatkowo płatne, więc jeśli powodem ma być wyłącznie lenistwo, zdecydowanie bardziej korzystny będzie samodzielny dojazd do szkoły. Angielski z dojazdem został stworzony z myślą o ludziach niepełnosprawnych, chorych, mieszkających bardzo daleko od siedziby szkoły, czy tych, którzy dużo lepiej czują się we własnym domu. Nauka w znajomym i przyjaznym środowisku przebiega z reguły szybciej i łatwiej.

Jak przebiega i na czym polega angielski z dojazdem?

Lekcje odbywające się w domu ucznia nie różnią się zbytnio od lekcji w szkole językowej. Są z pewnością dużo bardziej komfortowe. Uczeń jest sam na sam z nauczycielem, dzięki czemu nauczyciel poświęca mu stuprocentową uwagę oraz ma możliwość rozmawiania po angielsku przez całą lekcję. Poza tym wszystko inne wygląda dokładnie tak jak na normalnej lekcji. Uczeń dostaje zadania domowe, ponieważ nauka języka wymaga ciągłej praktyki. Na zajęciach są przeprowadzane ćwiczenia, zadania i odbywa się ciągła praktyka, dzięki której nauka przebiega w pozytywnej atmosferze. Nauczyciel dostosowuje się do poziomu ucznia i przygotowuje zadania, które niekoniecznie muszą przebiegać według programu, ale które poruszają naukę do przodu i pozwalają uczącemu się rozwijać.

Na kursy zaprasza Mobilna Szkoła Językowa Ankar- angielski z dojazdem Katowice.