Angielski przez Skype? Czemu nie?

  • Posted by:
  • 2017-04-21

Angielski przez Skype? Czemu nie?

Angielski przez Skype? Czemu nie?

Nauka języków obcych wymaga praktyki. Praktyki oraz dużej ilości czasu. Często niełatwo to połączyć, zwłaszcza w dorosłym wieku. Posiadamy szereg zajęć, pracę, dom, rodzinę i na jazdy na lekcję brakuje nam czasu. Dlatego szkoła językowa Effectiva oferuje usługę Angielski przez Skype. Na czym ona polega i jak przebiega?

Jak zacząć?

Aby zapisać się na kursy, należy najpierw określić stopień zaawansowania i umiejętności językowej. Oferowane są lekcje zarówno dla początkujących, jak i średnio zaawansowanych czy zaawansowanych, którzy przez długi czas nie mieli kontaktu z językiem i pozapominali pewnych słów. Rozmowy przez Skype mogą pomóc obyć się z językiem, ponieważ właśnie taki sposób nauki przynosi najbardziej wymierne rezultaty. Pomocne w określeniu poziomu będą kursy, które znajdują się na stornach Effectivy. Następnie przydzielony zostanie nam nauczyciel i dostaniemy plan przyszłych działań.

Jak przebiega nauczane angielskiego przez Skype?

Należy pamiętać, że lekcje odbywają się w określonych godzinach. Wielu ludziom wydaje się, że jeśli zajęcia odbywają się przez Skyp’a i uczę się z domu, mogę to robić o dowolnej godzinie dnia czy nocy. Nic bardziej mylnego. Nauczyciele języka dostosowują się do swych uczniów, jednak nie można wymagać od nich, by pracowali późnym wieczorem czy w niedzielne południe. Wszelkie godziny i terminy są ustalana indywidualnie jednak w pewnych granicach. Nauka odbywa się w zależności od potrzeb od jego do nawet kilku razy w tygodniu. Poza lekcjami uczeń otrzymuje zadania do wykonania oraz ćwiczenia.

W nauce języka angielskiego przez Skype podobnie jak jakiegokolwiek innego języka bardzo ważna jest systematyczna praca samego zainteresowanego. Decydując się na taki krok, trzeba pilnie wykonywać ćwiczenia i zawsze być przygotowanym do kolejnych lekcji.

Obecnie coraz więcej szkół językowych oferuje usługę jaką jest Angielski przez Skype – Effectiva.pl jest jedną ze szkół oferujących usługi przez Skype wysokiej jakości.